Šatník na jaro jak se patří!

Všichni jste si zřejmě všimli, že jaro se patřičně ozvalo. Jako vždy je nutnost osvěžit náš zastaralý šatník o neodolatelné a lehčí kousky oproti těm těžkým hadříkům na podzim a zimu. Co bylo na jaře minulého roku cool už letos může být na vyhození. Někdy může stačit jen osvěžit hadříky novými doplňky.

Obchody kolem nás už jsou na nás připraveny dávno a není jednoduché si vybrat. Všude je na výběr ze spousty nejnovějšího jarního oblečení pro ženy. Naše nová soukromá kolekce oblečení se dá pojmout různými způsoby. Rozhodně by neměla nikomu ve skříni chybět alespoň jedna či více jarních bundiček a minimálně jeden pár neodolatelných lodiček. Samozřejmě čím víc modelů na kombinaci tím líp pro nás.

V dnešní moderní době to naší peněženku tak moc bolet nemusí. Jak už to tak bývá, k novým lodičkám je potřeba nějaká stylová kabelka. Největší radost nám může udělat vše zmíněné jako nový komplet. Co se týče lodiček a kabelky, je důležité se držet se pár základních pravidel. Neměli bychom zapomínat na to, aby ladila barva, materiál a skoby. Skoby by měly být stejné barvy bezpodmínečně. Pokud zvolíme jeden ze dvou módních doplňků výraznější, druhý by měl být vždy nenápadný a jen doplňovat a navazovat. Vždycky je lepší mít lodičky spíš prakticky vybrané, abychom nemuseli nikdy řešit problém, že se nám bijí s kabelkou. A taky není špatné mít další páry navíc, které budou výraznější či originální pro zpestření celkového outfitu.

To jak se šatíme, vypovídá i o nás a našemu životnímu stylu. Například jakou máme odvahu vybočit z řady. Nebo jestli máme rádi spíš sportovní či elegantní styl. Spousta z nás tyto styly střídá podle potřeby. Občas potřebujete narychlo zaskočit do města na nákupy a nechce se Vám běhat z jednoho obchodu do druhého v elegantních upnutých kalhotách a lodičkách na vysokém podpatku.

Answear


Móda a krása

Být styl a trendy aneb ispirace, tipy a triky pro každou ženu.