5 chyb, které děláte při výběru náušnic!

Známe to všechny, máme plnou šperkovnici různých náušnic, ale reálně nosíme dva až tři páry. Náušnice jsou důležitým doplňkem, i přesto, že je velmi často zakrýváme svými vlasy, tak lidé si jich všimnou.

A když už rezignujete na své neposlušné vlasy a hodíte je do culíku, špatné náušnice jsou jako pěst na oko. Nejenže vám vhodné náušnice můžou zeštíhlit obličej a prodloužit krk, ale taky vyšperkovat obyčejný outfit!

 

Jaké náušnice vybrat?

Náušnice

Kruhy

Kruhy jsou nejklasičtější náušnice, tedy aspoň ty malinké kruhy. Na větší už si většina z nás netroufne. A dobře dělá! Pro kruhové náušnice je důležité mít plné rysy. Plné rty jsou důležitým základem pro nošení těchto náušnic, nevěříte? Podívejte se kolem sebe a zhodnoťte samy!

Menší kruhy jsou pro vás mnohem přijatelnější, protože nevynikají tolik, jako obrovské kruhy! Jsou jemným a velice vděčným doplňkem. Jistě se ale shodneme, že obyčejné kruhy jsou nuda, proto značka Cluse vytvořila skvělou kolekci, kterou si zamilujete – kruhy, které tvoří malé hexagony. Těmito náušnicemi očarujete každého.

Pokud vám přijdou pořád obyčejné, nepohrdnete šestiúhelníkovými náušnicemi od stejné značky! Vybrat si můžete ze dvou velikostí, podle vaší odvahy.

 

Pecky

Malinké náušnice sluší hlavně drobnějším ženám. Pokud máte silnější a kulatý obličej s krátkým krkem, dávejte si pozor při výběru těchto náušnic. Můžou vám totiž ještě pár dalších kilo přidat!

Náušnice

Tyto modernější náušnice od značky Tommy Hilfiger, sednou spíše sportovním typům – ale jen kvůli vyrytému nápisu značky. Náušnice jsou z chirurgické oceli, takže vám z ucha neudělají napuchlou rudou bouli, pokud trpíte na klasické materiály náušnic. Ve středu náušnic najdeme tmavě modrý krystal, který bude krásně vynikat. Pokud se vám modrý krystal nezamlouvá, vyberte si klasický bílý, doplněný růžovým zlatem nebo klasickou chirurgickou ocelí.

 

Pokud vyhlížíte nějaké jednoduše vypadající pecky, jednoznačně nepřehlédněte náušnice od značky Cluse, které jsou ve tvaru dokonalého hexagonu. Náušnice jsou zbarveny do klasické zlaté nebo stříbrné barvy.

Pokud jste romantička, skvělou volbou budou náušnice od značky Moshna. Náušnice ve tvaru kytičky, která je doplněna lesklými kamínky, budou pro vás to pravé.

 

Visací náušnice

Visací náušnice ve správné délce sluší každé dámě! S pomocí těchto náušnic si můžete prodloužit krk, anebo (při špatném výběru) krk zkrátit.

Jemným slečnám budou slušet stříbrné náušnice od Moshny, které jsou kruhovitého tvaru a doplněny rovnoběžným vzorcem s kamínky.

Sportovnější typy sáhnou po visacích náušnicích od Tommyho Hilfigera, kde nechybí klasické trikolorové logo a ani jemný kamínek, který se bude třpytit při každém pohybu. Pokud milujete ostré a pravidelné tvary, vyberete si stříbrné náušnice značky Cluse.

 

A malé shrnutí na závěr – jaké jsou ty největší chyby, které při výběru děláte?

 

  1. Vybíráte podle poslední módy

-          Je třeba si uvědomit, že ne všechny typy náušnic vám sluší. A jen proto, že je to novinka, neznamená, že je máte taky nosit.

  1. Díváte se na cenu

-          Náušnice, které jsou z kvalitního materiálu a dobře vypadají, prostě něco stojí. Navíc, takhle investice se vám vyplatí!

  1. Volíte nevhodný typ náušnic pro vaše rysy

-          Ujasněte si své přednosti a slabé stránky, zkoušejte a sledujte. Nesahejte po náušnicích jen proto, že je má vaše sousedka, které sednou.

  1. Bojíte se změny

-          Od malička nosíte pecky a nedokážete si představit jiné? Možná by vám zavazely, možná by si okolí všimlo, jak se v nich cítíte nepohodlně… Zahoďte obavy a vyberte si konečně ten typ náušnic, který doladí váš osobitý styl!

  1. Nosíte pořád ty samé na všechny příležitosti

-          Odlište své šperky podle příležitosti a podle svých šatů. Na sport se obrovské kruhy nehodí, stejně jako pecky ve tvaru jahody na svatbu.

 

(4 hodnocení)
Článek 5 chyb, které děláte při výběru náušnic! byl publikován 26.12.2019 autorem Svět-vitality.cz.
Zdroj: Svět-žen.cz
Vytisknout Doporučit známému

Mohlo by Vás zajímat:


Móda a krása

Být styl a trendy aneb ispirace, tipy a triky pro každou ženu.