Zverimex, pozemský ráj mazlíčků

Zverimex, pozemský ráj mazlíčkůPozemský ráj pro Vaše čtyřnohé miláčky. Ať už doma máte pejska, kočičku, morče, rybičky či andulku, zaslouží si Váš miláček jen to nejlepší! Kvalitní krmivo a hravé hračky dovedou uspokojit Vaše čtyřnohé kamarády, kteří Vám svoji radost a pohodu dovedou tisíckráte vrátit a vykouzlit Vám úsměv na tváři.

Zamysleme se tedy, jestli dopřáváme našim chlupatým kamarádům ve stravě všechno, co bychom měli. Správný výběr granulí není sama o sobě vůbec jednoduchá věc. Co se týče stravy koček a psů obecně, většinou platí, že se skládá z granulované stravy, konzerv, kapsiček a případně vařeného jídla doma. Stravování psů a koček přitom určuje několik velmi důležitých faktorů, kterými jsou například věk, březost a kojení, způsob života, plemeno a mnoho dalších faktorů. Nejsme-li si výběrem stravy jisti, doporučujeme konzultaci s Vaším veterinářem či zverimexem.

Špatný způsob stravování může vést k problémům a Váš mazlíček nebude spokojený! Což se odrazí i pohodu s ním.

ZverimexMá-li náš mazlíček plné bříško, nesmíme ještě zapomínat na jeho zábavu a odpočinek! Dopřejte mu tedy klidný a pohodlný odpočinek v jeho vlastním pelíšku. Zde nezapomínejte prosím na několik důležitých faktorů!

  • - Velikost pelíšku je zásadní. Měl by mít dostatek prostoru pro pohodlné uvelebení
  • - Tvar pelíšku je také důležitý, jelikož každé povaze vyhovuje jiný tvar a velikost
  • - Umístění pelíšku – nechte, ať si mazlíček vybere sám, kde je pro něho dobrá zóna.

Protože nemůžeme jenom jíst a spát je také důležité nezapomínat na hraní! Pokud dostatečně nezabavíme mazlíčka, může se nám tato situace vymstít. Mazlíček si najde doma sám věci na hraní a to se nám poté nemusí líbit. Sedačka použitá jako škrabadlo, papuče rozkousané jako kousadlo apod.

Proto bychom neměli váhat a zavčas uspokojit naše mazlíčky. K této potřebě můžeme využít specializované prodejny zverimex. Dnes. Již můžeme nakupovat pohodlně přes internet, kdy nám kurýr zboží doveze až do domu, případně můžeme navštívit kamennou prodejnu v každém větším městě např. Zverimex Praha a zboží si tam osahat.


Rodina a vztahy

Nebuďte lhostejní k lidem okolo Vás. Myslete na svoji rodinu, své známé a kamarády.