Vemte rodinu do pivotéky

Pivotéka a její zboží se stala v poslední době trendem a zažívá u nás velký boom. Na své si zde totiž přijdou všichni milovníci piva a všeho, co je s ním spojené.

Co v pivotéce najdu?

Pivotéka

Ptáte se co na Vás v takové pivotéce čeká? Jak již název samotný napovídá, nelznete zde především hojné zastoupení piv. A to především takových, které nejsou běžně v síti supermarketů k dostání. Jsou zde především piva z menších pivovarů či minipivovarů, které pokud chcete ochutnat, musíte již zmíněné pivovary navštívit osobně. Dále jsou zde k dostání nejrůznější druhy piva. Jmenujme například nepasterizovaná, které nejsou tepelně zpracovaná a zachovávají si tak větší podíl blahodárných látek. Dále piva nefiltrovaná či kvasnicová, která obsahují vysoký podíl kvasinek vznikajících při vaření piva. Velké zastoupení zde mají také piva ovocná a samozřejmě piva světlá, polotmavá, řezaná a tmavá. Piva se prodávají buď po kusech nebo jako dárkové paky, což jistě ocení při výběru originálního dárku. Po domluvě si můžete také nechat piva zabalit přesně podle Vašich představ a požadavků.

Kde pivotéku najdu?

Pivotéky jsou v dnešní době zastoupeny ve stále hojnějším počtu a to zejména ve větších městěch jako jsou Praha, Brno, Olomouc, Prostějov či Zlín. V Brně je to například pivotéka na Stránského ulici. Její sortiment si můžete prohlédnout na www.obchod.svet-piva.cz Krom již zmíněného piva, zde naleznete také široké zastoupení výčepních zařízení značky Lindr a jejího příslušentsví, reklamních předmětů jednotlivých pivovarů, pivního skla, textilu s motivy pivovarů či pivní kosmetiky.

Pokud tedy chcete potěšit své blízké či si chcete udělat radost sami a patříte k příznivcům tohoto zlatavého moku, přijďte se potěšit právě do některé pivotéky. Uvidíte, že budete příjemně překvapeni a budete se rádi vracet.


Rodina a vztahy

Nebuďte lhostejní k lidem okolo Vás. Myslete na svoji rodinu, své známé a kamarády.