Při mytí oken využíváme technologii GLS

Firmu A SERVIS LIPKA jsme si objednali na mytí oken pro naši základní školu. Jedná se o budovu se třemi patry a zhruba 60 okny. Práci jsme si domluvili na námi požadovaný termín, s čímž nebyly komplikace a taky na hodinu, abychom nemuseli nijak narušovat chod vyučování ve škole.

Při mytí oken využíváme technologii GLS

Pracovníci přijeli na stanovenou dobu a práci měli za pár hodin vykonanou. Vše tedy proběhlo v pořádku. Práci jsme samozřejmě zkontrolovali a nikde jsme nenašli nedostatky, co se provedení práce týče. Vše bylo pečlivě umyto. S firmou, se kterou jsme spolupracovali v minulých letech jsme již nebyli spokojení, protože jejich zaměstnanci se chovali až příliš suverénně a práci už ke konci nevykonávali tak dobře, jako když nám myli okna poprvé. Během pracovní doby chodili kouřit do prostor, kam měli zákaz, což by se nikomu, kdo si objedná firmu na práci, nelíbilo. Navíc s nimi byla mnohem horší a komplikovanější komunikace než s firmou A SERVIS LIPKA, která byla ochotná dohovořit termín a počet lidí tak, aby se vše dalo zvládnou za jeden den. Pracovníci byli navíc velmi ochotní a profesionální, což zvýšilo naše hodnocení firmy.

Na jejich doporučení jsme si navíc přiobjednali službu impregnaci oken, která nám do budoucna ušetří peníze, které bychom jinak dali za každoroční mytí. Nanoipregnaci využijeme především díky střešním oknům, kam je mnohem těžší přístupnost než do tříd. Navíc má impregnace vydržet až 6 let, takže z jednoduchého výpočtu je jasné, že se to vyplatí všem, kdo potřebují mýt větší plochy pravidelně, stejně jako my. Firmu proto jistě oslovíme i v budoucnu. Děkujeme.


Rodina a vztahy

Nebuďte lhostejní k lidem okolo Vás. Myslete na svoji rodinu, své známé a kamarády.