Povinné ručení od Kooperativy?

U každé pojišťovny jsou jiné výhody. Pokud se někde vybouráte nebo něco poškodíte, technik z Kooperativy se vám ozve do necelých 3 hodin od nahlášení nehody. Prohlédne vaše auta a vysvětlí vám, jak budete dál postupovat a co je potřeba zařídit.

Jako jedna z mnoha pojišťoven nabízí i flotilové pojištění. Máte starosti s tím, jak se aktivně starat o všechna auta jak ve firmě, tak doma? Kooperativa se vám v rámci možností pokusí usnadnit administrativu.

U této společnosti je povinné ručení na míru konstruováno tak, že k základnímu pojištění vozidla si můžete individuálně vybrat další připojištění a postupně je „kupit“.

Asistenční služby jsou zde zdarma (v ceně povinného ručení) a dobří řidiči dostávají spoustu dalších bonusů, které si můžete prohlédnout přímo na stránkách Kooperativy.

S povinným ručením od společnosti Kooperativa získáte i oblíbené pojištění čelního skla vozidla, havarijní pojištění, pojištění zavazadel, pojištění náhradního vozidla, úrazové pojištění, rozšířené nadstandardní asistenční služby a navíc ještě osvědčené živelní pojištění vozidla. Sami se podívejte na webové stránky anebo použijte srovnavač zjistěte, kdy vám povinné ručení vyjde nejlevněji.

Také vám Kooperativa může nabídnout k povinnému ručení i převoz auta, pokud se vám stane pojistná nehoda v zahraničí.

 Povinné ručení si u Kooperativy můžete sjednat i online, což vám zabere podstatně méně času, než kdybyste chtěli jít na pobočku. Online nenarazíte na žádné fronty ani dlouhé čekáni s pořadovým číslem.


Povinné ručení

Povinné ručení Global od Kooperativy

Global Assistance poskytuje služby na jednotném čísle, které si můžete najít na internetových stránkách. V případě poruchy nebo nehody vyšlou k zákazníkovi mechanika, postarají se i o dopravu chybějících pohonných hmot, defekt pneumatik, atp. Pokud nejde vaše vozidlo opravit na místě, máte zajištěnou odtahovou službu. V případě, že zrovna budete v zahraničí, společnost vám zařídí vhodné ubytování.

Zkušenosti s Kooperativou

Přes všechny výhody, které jsou zde uvedeny, má i Kooperativa několik chyb. Například několik jejích klientů si stěžuje na špatnou komunikaci. Při nehodě tato společnost neuhradila celou částku, ale pouze její část, a když se pak chcete s Kooperativou zkontaktovat, nemusíte uspět.

(897 hodnocení)
Článek Povinné ručení od Kooperativy? byl publikován 10.12.2016 autorem Svět-vitality.cz.
Zdroj:
Vytisknout Doporučit známému

Mohlo by Vás zajímat:


Rodina a vztahy

Nebuďte lhostejní k lidem okolo Vás. Myslete na svoji rodinu, své známé a kamarády.