Nehnijte doma - Poznejte Korsiku – letenky jsou teď levné

Korsika je kromě jiného rodištěm Napoleona. Kdo by neznal „malého“ generála Napoleona Bonaparteho. Je tomu již 200 let, co byl poražen v bitvě u Waterloo. Zavítejte do jeho rodiště a poznejte, co byl tento mužík doopravdy zač. Uznejte, že je občas dobré vyjít z šedé rutiny běžného pracovního dne. Letenky koupíte za pár korun. Pomůže Vám s tím například stránka levneletenkyzprahy.cz.

Poznejte Korsiku

Korsika je Domov samotného Napoleona

Dne 18. června před 200 lety, byl velký Napoleon Bonaparte poražen v osudové bitvě u Waterloo. Dnes Napoleona zná každý, ale spíše než pro jeho úspěchy je to pro jeho neúspěchy. Na Korsice je možné se o tomto člověku dozvědět úplně vše. Ačkoliv dnešní věda již prokázala, že měřil stejně jako každý normální muž, přesto si ho lidé pamatují jen jako toho malého človíčka s velkými ambicemi. Víte vůbec, jaký byl jeho osud? Kde se narodil, jak žil? Pro to, abyste Napoleona pochopili, se musíte vrátit na samotný počátek – totiž na jeho rodný ostrov, kterým je právě Korsika. Nádherný ostrov spadající pod správu Francie. Můžete jej navštívit levně, protože v poslední době jsou letenky na Korsiku levné.

 

Moře, památky i relax na Korsice

Až si zakoupíte letenky a přistanete na místním letišti, jistě vás potěší pohled do okolí. Korsika je totiž nejenom známá svým rodákem Napoleonem, ale také úchvatnou panenskou přírodou. V procházkách do krajiny můžete spatřit velké množství nádherných ledovcových jezer, díky kterým je i část ostrova zapsaná na seznamu UNESCO. Pro „mořemily“ je určitě dobrá zpráva, že Korsika má spoustu rozlehlých pláží s jemným bílým pískem a moře je naprosto čisté. Ostrov Korsika, který tvarově připomíná zaťatou pěst se zvednutým palcem, je oblíbeným cílem turistů, tudíž byste s nákupem levných letenek z levneletenkyzprahy.cz neměli moc váhat. Odlet z Prahy je pohodlný a nízké ceny letenek vás opravdu osloví. Navštivte známý ostrov Korsika, rodiště velkého Napoleona a udělejte si tu pravou dovolenou se vším všudy – mořem, památkami i odpočinkem. S levnými letenkami Vás tento víkend nepřijde o moc více než dovolená v Čechách s návštěvou festivalu. Vzpomínky ale budou nesrovnatelné.


Relax a wellnes

Dopřejte si zaslouženého odpočinku. I Vaše tělo potřebuje regeneraci a odpočinek.