Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Mania Shop

12.4.2012 | Rubrika: Magazín - Životní styl

Kabelky, boty, trička, šperky a další části oděvu na nás i naši osobnost prozradí jistě mnoho. Mohou poukázat nejen naši osobu jako takovou, ale také na naši náladu či aktuální rozpoložení těla i mysli.

Sluneční brýle

Mezi takové doplňky bezesporu patří také sluneční brýle. Ty začínají být v tomto období, tedy na jaře a v následujícím létě, opět velmi aktuální otázkou. Sluneční brýle by jsme ale neměli hodnotit pouze podle toho jak vypadají a jak nám dokreslují náš výsledný zevnějšek, ale měli bychom brát zřetel především na jejich praktickou a ochranou stránku. Ikdyž jejich vzhled je samozřejmě také velmi důležitý, pro náš dobrý pocit z jejich nošení.

Z hlediska ochrany našeho zraku by jsme se měli zaměřit především na UV filtr, jaký sluneční brýle obsahují. V dnešní době už naštěstí nemusíme hledat kompromisy mezi jejich vzhledem a mírou ochrany našeho zraku, neboť na trhu je opravdu široké zastoupení brýlí v nejrůznějších barvách i tvarech.

Sportovní brýle

Specifickou kapitolou jsou také tzv. sportovní brýle. Jako takové je oceníte především pokud se řadíme mezi milovníky sportu a aktivního pohybu. Sportovní brýle můžete využít například při běhu, jízdě na kolečkových bruslích či na kole a v mnoha dalších pohybových aktivitách.  Budou Vám věrným společníkem a navíc budou bedlivě pečovat o Váš zrak i Vaše pohodlí.

 

 


( 2 Hodnocení )

Článek Mania Shop byl publikován 12.4.2012 autorem Michal Palán

TiskVytisknout   PDFUložit   EmailDoporučit známému

Mohlo by Vás zajímat